Menu
Main Menu
Home
Sign In
2021 Impact 'Can You DIG It' Tournament - Girls 14U Division (Jun 5th, 2021)
Court Grid
Quick Nav
igation
Girls 14U
23 Teams
Girls 14U
1st
Geiss/Lehrke
Sidney Geiss
Ryden Lehrke
2nd
Vinney/Marks
Rylee Vinney
Sari Marks
3rd
Jones/Loberger
Sophie Jones
Kenzie Loberger
4th
Wusterbarth/Harrington
Kyanne Wusterbarth
Audrey Harrington
5th
Stewart/Gross
Morgan Stewart
Julia Gross
5th
Waller/O'Brien
Natalie Waller
Emily O'Brien
5th
Romberg/Vander Linden
Courtney Romberg
Hannah Vander Linden
5th
Compean-Costello/Schneiker
Amorina Compean-Costello
Haley Schneiker
9th
Vaughn/Peskie
Addison Vaughn
Addison Peskie
9th
Gardner/Unger
Neela Gardner
Samantha Unger
11th
Weiss/Virlee
Samantha Weiss
Stella Virlee
12th
Lasky/Day
Maeve Lasky
Emmy Day
13th
Pakula/Guerrero
Nora Pakula
Elizabeth Guerrero
13th
Benedict/Huff
Bella Benedict
Kaitlyn Huff
15th
Rothe/Carmody
Ava Rothe
Delaney Carmody
15th
Giannopoulos/Lehman
Anna Giannopoulos
Aubryn Lehman
15th
Rose/Wall
Kirsten Rose
Eva Wall
15th
Moderson/Basiliere
Olivia Moderson
Malia Basiliere
19th
Renz/Blocksom
Grace Renz
Savannah Blocksom
19th
Marchionda/Munson
Nadia Marchionda
Bridget Munson
19th
Setzke/Madel
Macenzi Setzke
Kiera Madel
19th
VandenLangenberg/Glidden
Sadie VandenLangenberg
Alayna Glidden
19th
Bosovic/Munn
Lily Bosovic
Adia Munn
Toggle Details (Pools, Brackets, etc)
Pools (Sat, Jun 5th)
Pool 1
1st.
Wusterbarth/Harrington
2nd.
Vaughn/Peskie
3rd.
Pakula/Guerrero
4th.
Moderson/Basiliere
5th.
Setzke/Madel
5 Teams
Pool 2
1st.
Romberg/Vander Linden
2nd.
Compean-Costello/Schneiker
3rd.
Weiss/Virlee
4th.
Rothe/Carmody
5th.
Giannopoulos/Lehman
5 Teams
Pool 3
1st.
Geiss/Lehrke
2nd.
Waller/O'Brien
3rd.
Lasky/Day
4th.
Bosovic/Munn
5th.
Marchionda/Munson
5 Teams
Pool 4
1st.
Jones/Loberger
2nd.
Gardner/Unger
3rd.
Renz/Blocksom
4th.
VandenLangenberg/Glidden
4 Teams
Pool 5
1st.
Vinney/Marks
2nd.
Stewart/Gross
3rd.
Benedict/Huff
4th.
Rose/Wall
4 Teams
Brackets
Gold
1st.
Geiss/Lehrke
2nd.
Vinney/Marks
3rd.
Jones/Loberger
4th.
Wusterbarth/Harrington
5th.
Romberg/Vander Linden
5th.
Compean-Costello/Schneiker
5th.
Waller/O'Brien
5th.
Stewart/Gross
9th.
Vaughn/Peskie
9th.
Gardner/Unger
10 Teams
Silver
1st.
Weiss/Virlee
2nd.
Lasky/Day
3rd.
Pakula/Guerrero
3rd.
Benedict/Huff
5th.
Rothe/Carmody
5th.
Moderson/Basiliere
5th.
Rose/Wall
5th.
Giannopoulos/Lehman
9th.
Renz/Blocksom
9th.
Bosovic/Munn
9th.
VandenLangenberg/Glidden
9th.
Marchionda/Munson
9th.
Setzke/Madel
13 Teams